Advert Advert
Advert

Şeker'in yatırımı Maraton'a

Turizm taşımacılığı alanında 20 yıldır hizmet veren İstanbul merkezli Şeker Turizm, 2018 yılı araç yatırım programında tercihini Temsa'dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 2 adet Temsa Maraton'u teslim alarak filosunu güçlendirdi. Yeni alınan otobüslerle birlikte Şeker Turizm'in filosundaki araç sayısı 64 oldu.

Şeker'in yatırımı Maraton'a
Şeker'in yatırımı Maraton'a Admin
Bu içerik 4038 kez okundu.

Temsa bayii Antoto tarafından Şeker Turizm'e satışı yapılan Maraton otobüsler, İstanbul Otogarı’ndaki Temsa merkezinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Şeker Turizm sahibi Reyhan Şeker ve Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Antoto'dan ise Antoto Genel Müdürü Efe Selçuk ve Otobüs Satış Müdürü Şafak Kıyar'da hazır bulundu.

100 OTOBÜSÜN 62’Sİ TEMSA

Taşımacılık sektörüne personel ve servis taşımacılığı ile adım attıklarını dile getiren Reyhan Şeker, bu alandaki hizmetlerini Kartal Tur adı altında yapılandırdıklarını söyledi.  İlk Temsa yatırımını 2004 yılında yaptıklarını açıklayan Reyhan Şeker, şöyle devam etti: “Temsa tercihimizde en önemli etkenlerini, finansman koşulları, ödeme imkanları, araçların işletme sürecinde yakıt açısından ekonomik olmaları, sorun çıkarmamaları ve satış sonrası hizmet süreçlerinden duyduğumuz memnuniyet olarak sıralayabilirim. 20 yıl kadar önce turizm taşımacılığı alanına yönelik firmamız Şeker Turizm’i kurduk. Şu anda servis alanı ve turizm alanında toplam 100 otobüsümüz bulunuyor. Filomuzda Prestij, Safir ve Maraton olmak üzere toplam 62 Temsa markalı otobüs bunuluyor.”

14 YILLIK İŞBİRLİĞİ

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de teslimat töreninde yaptığı açıklamada, “2018 yılına hızlı bir teslimat süreci ile girdik. Birçok firmanın bu yıl yatırım tercihinde Maraton aracımız sahip olduğu konfor düzeyi, teknolojik donanımı, bagaj kapasitesi öne çıkıyor.  Şeker Turizm ile iş birliğimizin 14 yıllık bir geçmişi var. Giderek yatırım yapmanın zorlaştığı süreçte en iyi yatırım yapan firmalardan birisi Şeker Turizm. Yeni araçlarımız Şeker Turizm’e hayırlı olmasını ve bol kazançlar getirmesini dilerim” ifadesini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü