Advert
Advert

VTR Turizm, Caravelle aldı

Turizm taşıma şirketi VTR Turizm, 2018 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Volkswagen'den yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 10 adet Volkswagen Caravelle aracı teslim alarak filosunu güçlendirdi.

VTR Turizm, Caravelle aldı
VTR Turizm, Caravelle aldı Admin
Bu içerik 2500 kez okundu.

Volkswagen Ticari Araç, turizm taşımacılığı sektörünün lider firmalarıyla işbirliğine devam ediyor. 1986 yılından bu yana turizm taşımacılığı hizmeti sunan VTR Turizm, araç filosunu 10 adet Volkswagen Caravelle ile genişletti. Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Erel’de gerçekleştirilen teslim törenine VTR Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Şahin, Volkswagen Ticari Araç Satış Müdürü Taner Kozlan ve Erel Otomotiv Satış Müdürü Cem Beydemir ile şirket yöneticileri katıldı.

BÜYÜMEYE DEVAM

VTR Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Şahin, “Volkswagen Ticari Araç, Erel Otomotiv ve VDF sayesinde araç teslim süreçlerini hızlı ve kolay bir şekilde tamamladık. Desteklerinden ötürü kendilerine teşekkür ederim. Bu yıl Volkswagen Ticari Araç filomuzu 50 adede yükseltme hedefimiz var. Volkswagen Ticari Araç’la olan işbirliğimiz devam edecek” dedi.

ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ

Volkswagen Ticari Araç Satış Müdürü Taner Kozlan ise, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek donanım ve kalitede model ve hizmetleri sunuyoruz. Üstün güvenlik ve konfor sunan Caravelle modelimiz, taşımacılığın tüm ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlandı. Bu anlamda sektör için en iyi çözüm ortağı olduk” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu