Advert
Advert

Pamukkale'nin yatırımı Man'a

Türkiye seyahat sektörünün köklü ve öncü kuruluşu Pamukkale Turizm, geçen sene olduğu gibi bu yıl da 70 adetlik otobüs alımında yine Man’ı tercih etti. 2018 yılının sezon başlangıcında 20 adet 13 metre Neoplan Tourliner ve 50 adet de yeni Man Lion's Coach 2+1 VIP’den oluşan 70 adetlik sipariş veren Pamukkale Turizm, ilk 35 aracı teslim aldı.

Pamukkale'nin yatırımı Man'a
Pamukkale'nin yatırımı Man'a Admin
Bu içerik 6694 kez okundu.

Man bayii Şensan Otomotiv tarafından Pamukkale Turizm'e satışı yapılan otobüsler, düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, Özmal Filo Müdürü Ahmet Aksoy Man Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Satış Koordinatörü Emrah Albustanoğlu ile firma yetkilileri katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Şensan Otomotiv'den ise Hulusi Şen'de hazır bulundu.

İŞ ORTAĞINDA MEMNUNİYET

Man Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, “Köklü işbirlikleri, ancak her iki taraf için de bir memnuniyet söz konusu ise bu kadar uzun yıl sürdürülebilir. Pamukkale Turizm gibi alanında öncü kuruluşların bizi tercihi, teveccühü, doğal olarak bizde memnuniyet yaratıyor. Pamukkale Turizm özelinde, kurumsal ilişkiler kadar, kişisel iletişimde de yakaladığımız sıcak ve samimi iletişim de bizler için ayrı bir memnuniyet kaynağı. Ancak Man ailesi için asıl olan iş ortaklarına fayda sağlayacak ortamlar oluşturmaktır. Man olarak yüksek nitelikli araçlarımızla olduğu kadar, Ar-Ge’mizle, sunduğumuz Satış Sonrası Hizmetler ve çeşitli hizmetlerimizle geleneksel olarak hep bu konuya odaklanıyoruz. Bu açıdan; Pamukkale Turizm ile olduğu gibi sürdürdüğümüz uzun yıllara dayalı dostluklar, iş ortaklıkları da bizler için ayrı ve özel bir anlam taşıyor” dedi.

HİZMET  KALİTESİ STANDART

Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, hızla gelişen ve değişen dünyada değişime direnmenin suyu dövmeye benzediğini hatırlattı. Beklentilerin değişmesi ile şirketlerin de değişmek zorunda olduğunu belirten Özdalgıç, şöyle devam etti: “Pamukkale Turizm, 56 yıl önce insanlarımızı sevdiklerine ulaştırmak üzere kuruldu. Halkımızın takdiri ile büyüdü, hizmet ağını genişletti ve gelişti. Sektörün gündemden düşmeyen markası ve amiral gemisi oldu. Aynı sorumluluk duygusu ile bugün de ülkemize ve geleceğe olan güvenle yatırımlarımıza çok daha güçlü olarak devam ediyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Kaliteyi opsiyonel olarak değil, standart sunmak birinci önceliğimizdir. Çünkü kalite, ülkemizin güzel insanlarının en doğal hakkıdır. Yolcuyu önemseyen kurum kültürü ve değerlerimiz ile tüm Türkiye'de farkımızı hissettirmeye devam edeceğiz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu