Advert
Advert

Yeni Lion’s Coach’a firmalardan büyük ilgi

Tamamen yenilenen ve sınıfında standartları yeniden belirleyen Man yeni Lion’s Coach, sunduğu benzersiz avantajları ile Antalya’da gerçekleştirilen Türkiye Lansmanı öncesi de büyük ilgi gördü. Lansman öncesi satışı gerçekleştirilen 13 metrelik yeni Lion’s Coach’lar için birbiri ardına 4 teslimat töreni, lansman sırasında gerçekleştirildi.

Yeni Lion’s Coach’a firmalardan büyük ilgi
Yeni Lion’s Coach’a firmalardan büyük ilgi Admin
Bu içerik 4328 kez okundu.

Antalya’da düzenlenen teslimat törenleri, sırasıyla Astor, Artvin Ses, Sümer Seyahat ve Eslem Turizm için gerçekleştirildi. Teslimat törenlerine, Man Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ev sahipliği yaparken, Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin de hazır bulundu.
 
İlk törende 4 adet yeni Lion’s Coach 13 metre 2+1 VIP otobüs alan Astor adına firma sahibi Adnan As’a sembolik anahtar verildi.  Sonrasında düzenlenen törenlerle ise 1’er adet yeni Lion’s Coach 13 metre 2+ alan Artvin Ses firma sahibi Hüseyin Bilir ve kardeşi Ramazan Bilir’e, Sümer Seyahat Genel Müdürü Hüseyin Erol’a, Eslem Turizm  firma sahibi Volkan Emreli, otobüslerinin sembolik anahtarlarını teslim aldı.

Teslimat töreninde konuşan firma temsilcileri Adnan As, Hüseyin Bilir, Hüseyin Erol, Volkan Emreli, “Lion’s Coach’ın, Türkiye yollarında ve sektörde her açıdan kendini kanıtlamış bir otobüs olduğunu ve yeni nesli ise sunduğu tüm ayrıcalıkları benzersiz bir noktaya taşıdığını” vurguladı. Yeni Lion’s Coach’un lansman öncesinde gelişen yoğun ilgi ve satıştan duydukları memnuniyeti dile getiren Can Cansu, “Yenilenen tüm yapısı ve sunduğu benzersiz ayrıcalıklarla bu yoğun talebin lansman sonrası da devam etmesini bekliyoruz. Man Yeni Lions Coach; tasarım, ekonomi ve yolcu konforu ile 13 metre seyahat otobüsünde en üstün otobüs olarak tanımlanabilir” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu