Advert

En güçlü çekici Saha Metal de

Türkiye’nin en büyük çinko oksit, külçe çinko ve pirinç külçe üreticilerinden birisi olan Saha Metal, araç yatırımında tercihini Volvo Trucks'tan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği Volvo Trucks'ın en güçlü çekicisi unvanına sahip FH16 750HP 4x2 teslim aldı.

En güçlü çekici Saha Metal de
En güçlü çekici Saha Metal de Admin
Bu içerik 6188 kez okundu.

Volvo Trucks Türkiye distribütörü Temsa İş Makinaları, en güçlü ilk çekici FH16 750HP 4x2'yi Saha Metal'e sattı. Araç, düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Saha Metal Araçlardan Sorumlu Müdür Emrah Ünal Temsa İş Makinaları Bölge Yöneticisi Fatih Tuncay ile şirket personelleri katıldı.

En ağır ve en zorlu işler için tasarlanan ve Volvo’nun en güçlü kamyonu olan FH16 75HP 4x2, bütün rakiplerinden farklı olarak 750HP güce sahip tek araç olmasıyla üstün performansı ve düşük yakıt tüketimini bir arada sunuyor.  İç mekanı, sürücü direksiyon başındayken, dinlenirken veya yatakta uyurken en yüksek düzeyde konforu elde etmesini sağlayacak şekilde tasarlanan Volvo FH16 750HP 4x2, TV, kahve makinası, park kliması, 4 adet akü gibi aksesuarları ile sürücülerin sürüş deneyiminin en üst düzeyde olmasını sağlıyor.

Teslimat töreninde konuşma yapan Saha Metal Araçlardan Sorumlu Müdürü Emrah Ünal Volvo Trucks’a ve Temsa İş Makinaları’na olan güvenini şu sözlerle dile getirdi: “Verimlilik, kalite, güç ve elbette güvenlik araçlarımızda aradığımız en önemli özellikler. Volvo Trucks araçları tüm bunları sunan prestijli bir marka. Bu bizim ilk Volvo markalı kamyonumuz. Ama bundan sonra filomuzu Volvo markalı kamyonlarla genişletmeye devam edeceğiz.”

Temsa İş Makinaları Ankara Kamyon Bölge Yöneticisi Fatih Tuncay ise şunları dile getirdi: “Sektörünün lider firmalarından Saha Metal, filosuna ilk Volvo markalı kamyonu ekleyerek filosunu genişletmeyi tercih etti. Temsa İş Makinaları’na ve Volvo Trucks markasına duydukları güven için teşekkür ederim. İş birliğimizin yeni yatırımlarla güçlenerek devam edeceği inancındayım” .

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta
Temsa'da Uzun dönemi
Temsa'da Uzun dönemi