Teslimatlar
Giriş Tarihi : 14-10-2019 14:26   Güncelleme : 14-10-2019 14:26

Agit'e özel çekici

Temsa İş Makinaları, yurtiçi ve yurtdışı frigorifik taşımacılık hizmeti sunan Agit Nakliyat’a distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks markasının en güçlü çekicisi Volvo FH16 750 HP 4x2'yi teslim etti. 25'inci yıla özel konseptli Volvo FH16 750 HP 4x2, yüksek beygir gücü, yakıt verimliliği ve konforlu kabiniyle öne çıkıyor.

Agit'e özel çekici

Altunizade ofiste gerçekleşen teslimat töreninde Agit Nakliyat firma ortağı Serhan Araç, Kamyon Satış Müdürü Kıvanç Kızılkaya ve Saha Satış Müdürü Umut Şahin hazır bulundu. Yeni alınan çekici ile birlikte Agit Nakliyat’ın filosundaki Volvo markalı araç sayısı 8'e yükseldi. Yakıt verimliliği ve sürüş güvenliği ile öne çıkan ürün, yüksek beygir gücü, retarder ve bixenon farıyla sürüş kolaylığı sağlarken, özel tasarlanmış XL geniş kabin, kahve makinası, mikrodalga fırın, elektrik başlıklı kumandalı yatak ve üst segment koltuğuyla da benzersiz konfor sunuyor.

YAYGIN SERVİS AĞI

Firma olarak özel sipariş araç alımı yaptıklarını dile getiren Serhan Araç, filoya ilk Volvo Trucks çekicilerinde 2013 yılında girdiğini açıkladı. Serhan Araç, "Volvo Trucks markası ihtiyacımıza uygun çözümler sunarak, satış ve satış sonrası hizmetler konusunda uzman kadrosu ve yaygın yetkili servis ağı ile yola devam etmemizde önemli rol oynuyor. Volvo FH16 750 HP aracımızı 25. yıl özel konseptiyle filomuza dahil etmekse bizim için ayrıca değerli. Satış sonrası hizmetlerdeki başarısıyla da ön plana çıkan Volvo Trucks ekibinin desteğinde oldukça memnunuz. Daha nice yıllar birlikte çalışmayı arzu ediyoruz" dedi.