Advert
Beşyıldızlı Girişim
Turgay Saraçlı
Advert

Beşyıldızlı Girişim

Bu içerik 220 kez okundu.

Advert

Coğrafya Büyük...
Ulaşım Büyük...
İstanbul Büyük...
Görev Büyük...
Gazetemiz Büyük..
Değerli okuyucular artık sayfaları da büyüterek ulaşımın haberini ulaşımın büyüklüğü ile özdeşleştirdik. Haberi yerinde ve kaynağından özgür ve bağımsız habercilik anlayışımızla pekiştirerek sektörün hizmetine sunduk ve sunacağız. İnternet ortamından ziyade baskılı yayında sektörün hizmetinde var olmayı hedef, hizmet ve ilke edindik. Yola devam etmeyi sorumluluğumuzun gereği olarak düşünerek, baskılı yayına girmiş bulunuyoruz. Sektöre hayırlı uğurlu olması dileğiyle...

Bu arada Hüseyin kardeşimin cesareti, emeği ve gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sektörümüzün omurgası bildiğimiz üretici firmaların da katkılarıyla yolumuza sağlam yürüyeceğiz. Yıllardır sektör yayınlarını takip ederim. Üç yıldır Ulaşım Gazetesi'nin internet yayınında yazıyorum. Bana göre Ulaşım Gazetesi, anayasaya aykırı düşmediğim sürece ki hiç bir zaman düşmedim, düşüncelerimi özgürce okuyucularımla paylaştığım geniş bir alan sağladı. Ulaşım Gazetesi bu yönüyle sektör yayınları arasında özgürlüğünü tamamıyla koruyan bağımsızlığına düşkün ve korkusuzca haksızlığın üzerine giden haberleri ile herkesi etkiliyor. Özgürlük benim karakterime de uygun olduğu için Ulaşım Gazetesi'ni seçtim.

Okuyucularım iyi bilirler ki, yazılarım hiçbir zaman kısıtlanmadı. Ve sökterde hemen herkese ulaştı. Örneğin kimlere ulaştı: Ulaştırma Bakanımız Sayın Binali Yıldırım'a, sektörün köklü dernek ve firmalarına ve temsilcilerine. Ayrıca sektörün bel kemiğini oluşturan taşımacı arkadaşlarıma yazdığım yazıları her dönem ulaştırdı. Bu arada yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla öncelikle tüm ülkemizin ve sektör mensuplarımızın Kurban Bayramı'nı kutlarım. Sevgili kaptanlarımız; her zaman olduğu gibi yine yollarda çok dikkatli olmanızı rica ediyorum. Hoşça kalın dostça kalın.

Turgay Saraçlı
E-mail: turgaysaracli@hotmail.com

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu