Advert Advert
Merhaba Yeni Felsefe Yeni Yıl
Turgay Saraçlı
Advert

Merhaba Yeni Felsefe Yeni Yıl

Bu içerik 555 kez okundu.

Sevgili okuyucular; bir yılı daha acısıyla tatlısıyla geride bıraktık. Unutulmayan en büyük acı ise Soma ve Ermenek faciaları idi. Bana göre 2014 yılının en acısıydılar!.. Kobani’de olanlarda unutulmayanlar arasında!.. 6-7 Eylül olayları  ile birlikte derken, ülke olarak, millet olarak çok korkmuştuk “acaba Suriye gibi mi olacağız” duygusuna kapılıp!..

Korkuları ve hüzünleri yaşamıştık ve yaşıyoruz!.. Ülkemiz adına iyilikler de yaşanmadı da diyemeyiz!.. İyilikler, herkese göre değişir. Ülke politikaları adına herşey 2015 de daha iyiye doğru gider temennisiyle başlamak, yeni yılın bizlere müjdesi temennisi olur inşallah!..

Gazetemiz adına TOFED’in onuncu yılının da buradan kutlar ve emeği geçenleri tebrik ederiz. Sektör adına da TOFED’in kurumsal bir marka ve kuruluş olduğunu, bu vesile ile bir kez daha kanıtladığına da kimsenin şüphesi olmamalıdır!.. TOSEV ve IPRU unutulmamalı!.. Kurucu başkan Galip ÖZTÜRK’ün, Kızılay’a, kimsesiz çocuklara, engelli çocuklara yaptırdıkları, yaptıkları unutulmamalı ve unutturulmamalıdır!..

Turizmciler, dernek yönetim kurulunun son olarak gündemde olan turizm şoförlerine verdikleri eğitim, otopark kiralama hizmetleri rahatlık ve kolaylık bakımından da kayda değer bir hizmettir!.. Buradan gazetemiz ve şahsım adına ve de taşımacı firmalar adına tebrik ediyorum. 2015’de; sektör adına, ülkemiz adına, istihdam adına yatırım yapan işletmecilerinde buradan yeni yılını kutlar, başarılarının devamını dilerim… Kısaca sektörümüzün kavuşturanlarının, gezdirenlerinin, birleştirenlerinin yeni yılını buradan yine gazetemiz ve şahsım adına kutluyor, kazasız bol kazançlı yıllar diliyorum...

Tabi burada gazetemizin de yeni yıla, yeni yatırımlarla gireceğinin müjdesini de almış bulunuyorum. Projenin hayırlara vesile olmasını temenni eder, bu projeye katkı sunan değerli kardeşim Korhan Demir’e de buradan ayrıca teşekkür ediyorum. Yine aldığım son habere göre İstanbul’un önde gelen turizm taşıma firmalarından Kuru Turizm’in sahibi Yaşar KURU beyinde 2015 yılında yatırımları olacak. Hem sektör hem de ülke ekonomisi adına hayırlara vesile olur temennisi ile yeni yıllarını kutlar, başarılar dilerim. Bu arada otobüsçülük sektörünün sevilen ismi, misafirperver kişiliği ile de tanınan İrfan Topaloğlu’nun da yeni yılını kutlan, nice sağlıklı seneler dilerim.

Ayrıca sektörümüzün bana göre emektarları kaptanların, host ve muavinlerin de yeni yıllarını kutluyor, gazetemiz ve şahsım adına sağlıklı huzur dolu yaşam diliyorum. Çalışanlarımıza, gazetelere yazan, çizen, yöneten herkesin yeni yılını yine Ulaşım Gazetesi olarak kutluyor, sağlık, esenlik ve bol kazançlar diliyorum.

Bu arada Urfa’nın önde gelen turizm firmalarından Mahmutoğlu Turizmin çalışanları ve firma sahibi Mustafa HAKKI beyin ve de tüm Urfalılarla birlikte yeni yıllarını kutluyor, makalelerime yaptığı yorum ve yazıları içinde kendilerine teşekkür ediyorum. Tüm Türkiye genelindeki dinlenme tesislerimizde çalışanların ve işletme sahiplerinin de yeni yıllarını kutlar,
  bol kazançlar dilerim.

Yine Türkiye’nin çok yakından tanıdığı, yurtdışına özel ihraç edilen ve tüm Türkiye’deki büyük market ve AVM’ler de bulunan ünlü Famous marka Kızlıcahamam, Cam Kolonyası çalışanları ve sahibi Salih ÜNLÜ’nün ve tüm Türkiye’nin yeni yıllarını kutlar, bol kazançlı sağlıklı seneler dilerim. Hoşça kalın dostça kalın.

Turgay Saraçlı
E-mail: turgaysaracli@hotmail.com

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor