Eren Gündüz, Man’ı Yıldızlaştırdı!
İrfan Kalkan
Advert

Eren Gündüz, Man’ı Yıldızlaştırdı!

Bu içerik 1100 kez okundu.

Atalarımız nede güzel söylemiş, “Yiğidi öldür, hakkını yeme” diye!.. Evet, burada bizim yiğidimiz de MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin başarılı Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Gündüz...

Eskiden peronda heybetli duran firmanın otobüsleri tercih edilirdi. Günümüzde ise üretici firmalar gelişen teknolojiyle birlikte otomobilden daha konforlu otobüsler üreterek bizlerin hizmetine sundu. Haliyle pazarlama stratejileri de değişti!.. Sektör mensuplarımız da iki önemli unsura dikkat ediyor. İkili ilişkiler... Satış sonrası hizmetler...

Otobüs sektöründe yıllar önce Mercedes Türkiye’ye girdiğinde pazar hakimiydi ancak “yıldız” değildi. Mercedes’i Türkiye’de “yıldız” yapan değerli büyüğüm, çok sevdiğim bir ağabeyimdir!.. Çok çalıştı!.. İyi bir takım lideriydi ve o markanın bugünlere gelmesinde önemli roller üstlendi!.. Şimdi Eren Gündüz de başarılı çalışmalarıyla Man’ı “yıldız”laştırıyor!..

Uzun uzun Man’ın seyahat otobüslerinin konforundan, güvenliğinden, kalitesinden, tarihinden bahsetmeyeceğim. Ancak dikkatinizi çekmek istediğim bir nokta var. O da: Eren Gündüz’ün Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine getirilmesiyle birlikte pazar payı grafiğinin yükselişe geçmesidir. Başarı hiçbir zaman tesadüf değildir. Başarılı olmak, zirveye oturmak ancak markanın sağlamlığı ve güvenilirliği ile birlikte çalışmayla mümkündür!.. İşte Eren Gündüz’de bu çalışmayı hakkıyla yerine getiriyor!..

Gecenin bir yarısı otobüsle ilgili bir sorun mu yaşadınız? Anında Eren kardeşimize ulaşabiliyorsunuz!.. Satış sonrasını size yönlendiriyor!.. Otobüs yatırımı mı yapacaksınız? Anında size uygun paketler sunuyor!.. 2.el aracınızı mı değerlendireceksiniz? Eren Gündüz bir telefon kadar uzağınızda!.. Kısaca iyi bir takım lideri, başarılı bir yönetici. Eren Gündüz, paşalar gibi sattığı ürünün arkasında duruyor!.. “Ben bu aracı müşteriye sattım. Benim işim bitti. Bundan sonrası satış sonrasınındır” demiyor!.. Tüm imkanlarını müşterileri için seferber ediyor!.. Hal böyle olunca, bu markanın satış grafiği yüksek olmaz mı? Elbette olur.

Sektörde yolun da cebin de açık olsun sevgili Eren Gündüz.
Ben Eren Gündüz’ü severim. İşinde çok başarılıdır. Burada onu anlatmamın nedeni de sektörde uzun zamandır başarıyı yakalayan ender insanlardan biridir.
Vesselam

İrfan Kalkan
E-Mail :
istozkaymak@gmail.com

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Naci Yağız güven tazeledi
Naci Yağız güven tazeledi
Hürjet'te ön tasarım tamam
Hürjet'te ön tasarım tamam