Advert Advert
Maraton güzel olmuş
İrfan Kalkan
Advert

Maraton güzel olmuş

Bu içerik 599 kez okundu.

Öncelikle Sabancı ailesini kutlamak istiyorum. Türkiye’deki sanayici işadamı profilinin en iyi temsilcilerinden biridir Sabancılar. Gelelim Temsaya; Temsa, Sabancı Grubu’nun Türkiye’ye hediye ettiği, yüzde yüz Türk sermayesi ve üretimiyle gurur kaynağımız olan bir firma.

 

Otobüs üreticisi Temsa, son yıllarda yaptığı yatırımlar ve atılımlarla âdeta göz dolduruyor. Temsa, geçen hafta Yeni Maraton’u tanıttı. Maraton tasarımıyla Türk halkının sevdiği ‘heybetli otobüs’ profiline tam uymuş.

 

Ayrıca isteğe göre, düz koridor ve 2+1 koltuk düzeni sayesinde çıtayı sektörün beklentilerinin de üzerine çıkarmış. Maraton’un motoru ise DAF tarafından veriliyormuş. DAF motorları dünyada sağlamlığı ve ekonomikliğiyle bilinir.

 

Temsa yetkilileri, Yeni Maraton’u kendi sınıfının en ekonomik ve sağlam aracı olarak tanıttı. Ayrıca aracın çevreci Euro 6 motor olduğunu söylüyorlar. Ne diyelim, Maraton güzel ve heybetli bir otobüs olmuş. Yolları açık olsun. Ülkemizin ekonomik refahı için, yerli üreticilere her zaman ihtiyacı olacak.

Vesselam.

 

İrfan Kalkan

E-Mail : istozkaymak@gmail.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü