Kazanan Özulaş oldu!..
Serhat Akçakaya
Advert

Kazanan Özulaş oldu!..

Bu içerik 826 kez okundu.

Özel halk otobüsü camiası olarak yeni bir genel kurulu daha geride bıraktık. Özulaş esnafına yakışır, seviyeli, saygılı, dolu dolu bir genel kurul yapıldı!.. Esnafımız oyunu; kurumsallaşma ve sistemli bir şirket yapısından yana kullandı!.. Yeni dönemde eğitim sistemlerine önem verip, Avrupa standartlarında bir şirket yapısı bırakmak istiyoruz.

 

Çoğu zaman bir şirket yönetimi hazırlamak, şirket içinde bulunan tüm birimlerin arzu edilen şekilde çalışmasını sağlamak, sistemi kurmak, internet yazılımları hazırlayarak mevcut çalışanları uluslararası normlarda denetlemek olarak dar anlamlı bir tanımla değinilen içerik yönetim sistemleri, uluslararası platformda birçok organizasyon için zorunluluk haline gelen modern bir varlık yönetim tekniği  oluşturmak gerekir.

 

Geçmişten gelen monoton, hantal bir yönetim anlayışından ziyade yeniçağın şartlarına uyan bir yapıyla esnafımıza hizmet edeceğiz!.. Başarı bir ekip işidir. Yani başarının arkasında “ben değil”, “biz” mantığı vardır. Yönetim kurulu başkanımız ile birlilikte yeni projeleri hayata geçireceğiz. Kurum içi eğitimlere ağırlık vereceğiz. Söz uçar yazı kalır misali yaptığımız tüm çalışmaları kayıt altına alacağız. Hazırlanan raporlar sayesinde de hem personelin hem de yöneticilerin kendini daha da geliştirmesi sağlanacak. bu sayede de hizmet kalitesindeki çıta biraz daha yükselecektir.

 

Yapılan araştırmalar ve karşılaştırma sonucunda öğretim alanında yönetim sisteminin diğer sistemler arasında sahip olması gereken ve eğitsel kaliteyi artıracak birçok özelliği içerdiği görülmüştür. Özulaş yönetim kurulu ekibi olarak bizlerde yapacağımız tüm çalışmalarda konunun uzmanlarından daha fazla faydalanacağız. Hep birlikte çalışacağız!.. Çünkü bizim yönetimimizde “ben” değil, “biz” kavramı vardır.

 

Özulaş’ta yeni dönemin tüm esnafımıza hayırlı olmasını diler, bizlere destek veren tüm esnafımıza şahsım ve tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Bir dönem daha bize yetki verildi. Şimdi işimizin başındayız ve 453 otobüs sahibi esnafımıza da aynı mesafedeyiz.  Esnafımızın menfaatleri doğrultusunda özel halk otobüsü camiasının bir adım daha ileriye gitmesi için var gücümüzle çalışacağımıza bir kez daha söz veriyoruz.

 

Serhat Akçakaya

E-mail: serhatakcakaya@hotmail.com

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı