Advert

Yolcuya yılda 8 milyon TL
Advert

Yolcuya yılda 8 milyon TL

Bu içerik 113 kez okundu.

Kâmil Koç, sektöründe bir ilk olan ‘Mavi Bagaj’ avantajlar platformu ile gıdadan eğlenceye, eğitimden alışverişe, Türkiye’nin önde gelen birçok markasında avantajlı bir dünyanın kapılarını yolcularına açtı. Mavi Bagajla birlikte Kamil Koç’un, yolcularına yılda yaklaşık 8 Milyon TL’lik fayda sunmayı hedeflediği bildirildi.

Yolcu taşımacılık sektörünün köklü firmalarından Kâmil Koç, konforlu ve güvenli bir yolculuğun yanı sıra, yolcularına sağladığı avantajlara Mavi Bagaj platformu ile yenisini ekledi. Yolkart sahipleri; gıdadan eğlenceye, eğitimden alışverişe, Türkiye’nin önde gelen birçok markasında cazip indirim ve fırsatlardan faydalanacak.

Mavi Bagaj avantajlar platformunda ilk ay Sbarro, Popeyes, Arby’s restoranları; Network, Fabrika ve Divarese markalarının online siteleri, English Time Dil Okulları şubeleri ve cicek.com internet sitesi yer alıyor. Bu özel fırsat ve indirimlerden Yolkart sahipleri biriken puanlarıyla veya kampanya döneminde Kamil Koç’tan bilet satın alanlar sahip olacakları fırsat kodları ile yararlanabilecek.

Kâmil Koç Otobüsleri Genel Müdürü Kemal Erdoğan, “Yolcularımız için yine bir ilki gerçekleştirdik. Yolcularımıza her zaman kaliteli, konforlu ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş bir firma olarak, sadece seyahatleri sırasında değil günlük yaşamlarında da yolcularımızın yanında olmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla Türkiye’nin önde gelen markalarıyla işbirliği yaparak yolcularımıza seyahat dışında da çeşitli ayrıcalıklar sunalım istedik ve ilk ay için sekiz markayla Mavi Bagaj’ı yolcularımızın hizmetine sunduk. İlk ay için yolcularımıza yaklaşık yarım milyon TL’lik bir fayda sağlamayı hedefliyoruz. Bu rakamın bir yılsonunda ise yaklaşık 8 milyon TL olmasını öngörüyoruz” dedi.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu