Metro Turizm kışa hazır
Advert

Metro Turizm kışa hazır

Bu içerik 301 kez okundu.

Metro Turizm, kış aylarının yaklaşmasıyla beraber yolcularına daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla, firma bünyesinde çalışan şehir içi servis kaptanları, kabin amirleri ve servis memurlarına kışa hazırlık eğitimleri vermeye başladı.

Eş zamanlı düzenlenen iki ayrı toplantı ile eğitimlerine başlayan Metro Turizm İstanbul Otogarı Konferans salonunda şehir içi servis şoförlerine eğitim verirken, İstanbul Otogarı’nda hizmete açılan ‘Host ve Hostes Akademisi’nde’ de host ve hostesleri bilgilendirdi. İstanbul Otogarı Konferans salonunda şehir içi servis şoförlerine yönelik olarak düzenlenen toplantıya, Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Arslanoğlu, İstanbul Servisler Müdürü Abdurrahman Yılmaz, Alibeyköy Müdürü İhsan Kazan, İstanbul Metro Genel Müdürü Ercan Öztürk, Kabin Hizmetleri Eğitim Sorumlusu Erdal Öztürk, ve Sigorta Müdürü Nurgün Doboğlu katıldı. Ayrıca eğitim toplantılarında Avukat Alper Uğurmar ve Avukat Celal Özdemir de hukuki bilgiler verdi.

KAPTANLARA EMANET

Toplantıda özellikle kış aylarında hava muhalefeti ve yol şartlarının kötüleşmesi sonucu kaza riskinin arttığının altı çizilirken, alınacak önlemler konuşuldu. Toplantıda konuşan Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Arslanoğlu yolcuların kaptanlara emanet olduğunun altını çizerek, özellikle şehir içinde servis yapan kaptanların kış aylarında yoğun İstanbul trafiğinde çok dikkatli olmaları gerekliliğine vurgu yaptı. Ayrıca kazaların hukuki boyutlarının yanında sigorta ile ilgili de bilgilendirme yapıldı.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Akademide host ve hosteslere yönelik düzenlenen toplantıya ise Kabin Hizmetleri Eğitim Sorumlusu Erdal Öztürk ve Eğitim Sorumlusu Samet Alıcı katıldı. Sunulan hizmeti en kaliteli hale getirmek amacıyla düzenlenen toplantılarda tüm bölgelerin birlik, bütünlük ve ortak karar almasını kolaylaştırmaya yönelik kararlar alındı. Türkiye’nin her bölgesinden kabin hizmetleri amirlerinin de katıldığı eğitimlerde, etkili iletişim, kabin içi hizmet, güleryüz, empati kurma, ikram planı gibi konularda görüşüldü.

EĞİTİMLER DEVAM EDECEK

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için bütün Metro Turizm çalışanlarıyla gece gündüz çalışacaklarını ifade eden, Kabin Hizmetleri Eğitim Sorumlusu Erdal Öztürk, daha kaliteli hizmet için Türkiye genelinde Metro Turizm bünyesinde çalışan tüm şoförler, kabin amirleri ve servis memurlarına yönelik düzenlenen eğitimlerin devam edeceğini belirtti.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMC, Tuğra ile yollara döndü
BMC, Tuğra ile yollara döndü
Yılın kamyonu Ford Trucks
Yılın kamyonu Ford Trucks