Advert

7 milyon TL’lik bilet kazandılar
Advert

7 milyon TL’lik bilet kazandılar

Bu içerik 98 kez okundu.

Karayolu yolcu taşımacılık sektörünün köklü firmalarından Kâmil Koç, üyelerine sunduğu Yolkart sayısında 3 milyona ulaştı. Yolkart sahipleri; indirimli bilet, online rezervasyon gibi birçok olanaktan ve Kâmil Koç’un Mavi Bagaj platformunda bulunan firmaların kampanyalarından yararlanabiliyor.

Yolkart, 3 milyon Kâmil Koç yolcusu tarafından kullanılıyor. Sunulduğu ilk günden itibaren büyük ilgi gören Yolkart, kısa sürede milyonlarca yolcunun hayatına girmeyi başardı. Kâmil Koç’un Yolkart ile 2013 yılında 250 bin yolcuya yaklaşık 7 milyon TL değerinde hediye bilet verdiği açıklandı.

Kartın sunduğu en önemli avantajlardan biri de Kâmil Koç’un düzenlediği tüm kampanyalardan sadece Yolkart üyelerinin faydalanması. Yolkart üyeleri, firmanın websitesi üzerinden yapacakları bilet satın alma işlemlerini de daha kolay ve hızlı bir şekilde sonlandırabiliyor.

Yolkart’ın, Kâmil Koç’un “Yol Arkadaşı” olma misyonunun bir parçası olduğunu belirten firma Genel Müdürü Kemal Erdoğan, şöyle konuştu: “Ülkemiz yolcu taşıma sektörünün köklü kuruluşlarından biri olarak yenilikçi hizmetlerimizle yolculukların her zaman konforlu ve güvenli olmasını sağlıyoruz. Amacımız, insanların birlikte yolculuk yapmaktan mutlu olacakları bir yol arkadaşı olmak. Yolkart, bunun için hayata geçirdiğimiz yenilikçi hizmetlerimizden biri. Sunduğu avantaj ve fırsatlar, Yolkart’ın bugün 3 milyon yolcumuz tarafından kullanılmasını sağlıyor. Bize, iyi bir yol arkadaşı olduğumuzu daha güçlü hissettiren bu yoğun ilgi için yolcularımıza teşekkür ederiz.”

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu