Advert

Kaliteden ödün vermiyor
Advert

Kaliteden ödün vermiyor

Bu içerik 97 kez okundu.

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi MOTAŞ’ın Genel Müdürü Hasan Alıcı, beraberindeki heyetle Temsa’nın Adana fabrikasında incelemelerde bulundu. Alıcı, “Yerli markamız Temsa, kalite ve konfordan asla ödün vermiyor. Kullandığımız araçlardan oldukça memnunuz” dedi.

MOTAŞ heyetine ziyarette Temsa Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Anıl, Kamu Satış Yöneticisi Mahir Akkuş eşlik etti. Dizel ve CNG’li Avenue ile MD9LE aracı inceleyen MOTAŞ heyetine gövde birleştirme, boyahane öncesi temizlik, boyahane, mekanik montaj, elektrik tesisat montajı, trim montaj, kapı kapak ve cam montaj üretim bölümleri gezdirilerek bilgilendirmelerde bulunuldu.

Malatya’nın yeri ayrı

Temsa Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Anıl, MOTAŞ heyetine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Anıl, “Malatya Büyükşehir Belediyesi Avenue aracımızı filosuna ilk katan kurum olması açısından da bizim için büyük önem taşıyor. İlk teslimatımız 9 adetlik bir parti şeklinde oldu. Daha sonra ise Avenue aracımızdan duyulan memnuniyet ile bu sayı giderek arttı ve şu an MOTAŞ’ın filosunda 25 Avenue aracımız hizmet veriyor. Malatya ulaşımına ürünlerimizle katkı sağlamaktan mutluyuz” dedi.

Temsa’dan memnunuz

MOTAŞ Genel Müdürü Hasan Alıcı da konuya ilişkin şöyle konuştu: “Filomuzda yenileme çalışmalarında 61 adetlik bir otobüs yatırımı gerçekleştirdik. Bu yenileme de ilk adımı Temsa ile attık. Temsa ürünlerinin işletme avantajlarından bizler, konforundan da vatandaşlarımız memnun. Temsa’nın fabrikasını ziyaret ederek kaliteli üretim sürecini görme fırsatı elde ettik. Yerli bir markanın Avrupa’nın da çok üzerinde bir kalite seviyesi ile üretim yapması bizleri gururlandırıyor. Malatya ulaşımında değişime yönelik çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de devam edecek.”

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu